Редакційний штат

Головні редактори:
Француз А.Й., (Україна) доктор юридичних наук, професор, Герой України, Заслужений юрист України, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Стадніченько Станіслав Лешек, (Польща), доктор габілітований, професор, Варшавська економічно-гуманітарна академія

Відповідальний секретар:
Доляновська І.М., (Україна) кандидат юридичних наук, доцент, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»

Члени редакційної колегії:
Копиленко О.Л. (Україна), доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, Київ, Україна
Геперідзе Д.С. (Грузія), доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії Юридичних Наук Грузії, Новий університет
Ткач Д.І. (Україна), доктор політичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Київ, Україна, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Шевченко А.Є. (Україна), доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, Університет державної фіскальної служби України
Гардапхадзе Т.Г. (Грузія), доктор юридичних наук, професор, Новий університет
Олійник О.Б. (Україна), доктор філологічних наук, доктор юридичних наук, професор, Київ, Україна, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Скоморовський В.Б. (Україна), доктор юридичних наук, доцент, Київ, Україна, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Корольова В.В. (Україна), кандидат юридичних наук, доцент, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Баликіна-Галанець Л.І. (Україна), кандидат юридичних наук, доцент, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Григорчук М.В. (Україна), кандидат юридичних наук, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Дідич Т.О., (Україна), доктор юридичних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Губська О.А., (Україна), доктор юридичних наук, доцент, ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК»
Француз-Яковець Т.А., (Україна), доктор юридичних наук, доцент, Національний університет «Одеська юридична академія»
Собчак Яцек, (Польща), доктор габілітований, професор, Варшавська економічно-гуманітарна академія